PAWLIK Budownictwo

PAWLIK Budownictwo

Mateusz Pawlik Spółka Komandytowa

ul. Usługowa 2, 45-124 Opole

NIP 7543352646
REGON 522861399
KRS 0000987652

PawlikBudownictwo

Mateusz Pawlik
Prezes Spółki
tel. 606 371 433 ▪ e-mail: m.pawlik@pawlik-budownictwo.pl

Alicja Pawlik
Prokurent
tel. 531 174 925 ▪ e-mail: a.pawlik@pawlik-budownictwo.pl

Agnieszka Kubacka
Projekt Manager ds. Finansowych
tel. 535 520 424 ▪ e-mail: a.kubacka@pawlik-budownictwo.pl

Krzysztof Lepsy
Projekt Manager Dział Generalnego Wykonawstwa
tel. 533 893 797 ▪ e-mail: k.lepsy@pawlik-budownictwo.pl

Marcin Horodny
Projekt Manager ds. Inwestycji Budowlanych
tel. 531 356 968 ▪ e-mail: m.horodny@pawlik-budownictwo.pl

Jarosław Hołomejko
Projekt Manager ds. Technicznych
tel. 502 298 292 ▪ e-mail: j.holomejko@pawlik-budownictwo.pl

Mariusz Chamot
Kierownik Robót
tel. 530 084 150 ▪ e-mail: m.chamot@pawlik-budownictwo.pl

Jarosław Smajdor
Kierownik Robót
tel. 534 143 718 ▪ e-mail: j.smajdor@pawlik-budownictwo.pl

Piotr Sosnowski
Kierownik Robót
tel. 605 728 900 ▪ e-mail: p.sosnowski@pawlik-budownictwo.pl

Dominika Kołodeńska-Marciniak
Kierownik Robót
tel. 535 853 912 ▪ e-mail: d.kolodenska-marciniak@pawlik-budownictwo.pl

Adam Urbańczyk
Kierownik Robót
tel. 534 545 045 ▪ e-mail: a.urbanczyk@pawlik-budownictwo.pl

Krzysztof Kaca
Kierownik Robót
tel. 535 978 921 ▪ e-mail: k.kaca@pawlik-budownictwo.pl

Adam Zdunek
Inżynier Budowy
tel. 535 549 118 ▪ e-mail: a.zdunek@pawlik-budownictwo.pl

Piotr Kuźma
Koordynator Procesów Logistycznych
tel. 784 307 333 ▪ e-mail: p.kuzma@pawlik-budownictwo.pl

Alicja Dyla
Sekretariat
tel. 535 997 528 ▪ e-mail: a.dyla@pawlik-budownictwo.pl

Katarzyna Zydorowicz
Specjalista ds. Kadr
tel. 530 027 959 ▪ e-mail: k.zydorowicz@pawlik-budownictwo.pl

Agnieszka Farion
Księgowa
tel. 531 361 283 ▪ e-mail: a.farion@pawlik-budownictwo.pl