Kompleksowe usługi budowlane w Opolu i okolicach

Firma Budowlana PAWLIK Budownictwo to renomowana firma budowlana z siedzibą w Opolu, świadcząca kompleksowe usługi budowlane na terenie całej Polski. Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży budowlanej w regionie Opolskim. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, w tym roboty ziemne i drogowe, transport, dostawy betonu i stabilizację gruntu. Specjalizujemy się również w przygotowaniu terenu pod budowę, wykonaniu wykopów pod fundamenty oraz instalacjach kanalizacyjnych, wodnych, gazowych i elektrycznych. Zaufało nam wiele firm z Opola i okolic, które poszukiwały profesjonalnej firmy budowlanej. Jeśli szukasz rzetelnego partnera do realizacji swojego projektu, skontaktuj się z nami już dziś.

PAWLIK Budownictwo to prężnie rozwijająca się firma budowlana, oferująca kompleksowe usługi budowlane na terenie całej Polski, w szczególności w regionie województwa Opolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego. Nasza firma specjalizuje się w realizacji różnorodnych projektów budowlanych, od robót ziemnych i drogowych po instalacje kanalizacyjne, wodne, gazowe i elektryczne. Zaufało nam już wiele firm i instytucji, a nasze dotychczasowe osiągnięcia świadczą o naszej rzetelności, fachowości i solidności.

Szeroki zakres usług budowlanych

Nasz park maszynowy i zakres oferowanych usług podlega ciągłemu rozwojowi. Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych, w tym:

 • Roboty ziemne i drogowe
 • Usługi transportowe
 • Dostawy betonu i stabilizacji
 • Przygotowanie terenu pod budowę
 • Wykopy pod fundamenty
 • Instalacje kanalizacyjne, wodne, gazowe, elektryczne
 • Wymiana gruntu
 • Nasypy, podnoszenie, niwelacja terenu
 • Zasypki piaskami lub innymi materiałami
 • Nawierzchnie z kostki brukowej
 • Podbudowy pod ulice i hale przemysłowe
 • Wyburzenia i rozbiórki mechaniczne i ręczne
 • Kruszenie betonu, gruzu i kamienia
 • Prace zbrojarskie, szalunkowe i betonowe
 • Posadzki przemysłowe wraz z podbudowami
 • Mała architektura wokół budynków mieszkalnych i gospodarczych
 • Wynajem sprzętu budowlanego

Profesjonalna współpraca

Współpracujemy z projektantami, geodetami, geologami oraz firmami wykonawczymi, aby zaoferować naszym Klientom generalne wykonawstwo oraz profesjonalny nadzór nad zleconymi nam zadaniami. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wielu projektach, wspólnie z największymi firmami z branży budowlanej, a także być podwykonawcą wielu renomowanych inwestycji. Gwarantujemy rzetelność obsługi, fachowość w branży i solidność.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują rzetelnego, profesjonalnego i zaufanego partnera. Firma Budowlana PAWLIK Budownictwo to renomowana firma budowlana z siedzibą w Opolu, świadcząca kompleksowe usługi budowlane na terenie całej Polski. Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży budowlanej w regionie Opolskim.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, w tym roboty ziemne i drogowe, transport, dostawy betonu i stabilizację gruntu. Specjalizujemy się również w przygotowaniu terenu pod budowę, wykonaniu wykopów pod fundamenty oraz instalacjach kanalizacyjnych, wodnych, gazowych i elektrycznych. Nasz park maszynowy jest stale rozwijany, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Wykonujemy także prace związane z wymianą gruntu, nasypami, podnoszeniem i niwelacją terenu oraz tworzeniem nawierzchni z kostki brukowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu podbudów pod ulice i hale przemysłowe, a także w rozbiórkach mechanicznych i ręcznych, kruszeniu betonu, gruzu i kamienia. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują prace zbrojarskie, szalunkowe i betonowe, a także zajmują się tworzeniem posadzek przemysłowych wraz z podbudowami. W naszej ofercie znajduje się również mała architektura wokół budynków mieszkalnych i gospodarczych. Ponadto, oferujemy wynajem sprzętu budowlanego dla naszych klientów.

Współpracujemy z projektantami, geodetami, geologami oraz firmami wykonawczymi, aby zapewnić naszym klientom generalne wykonawstwo oraz profesjonalny nadzór nad zleconymi nam zadaniami. Współpracujemy również z innymi firmami budowlanymi w Opolu i okolicy. Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć i współpracy z największymi firmami w branży budowlanej. Zawsze stawiamy na rzetelność, fachowość i solidność w świadczeniu naszych usług. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą, którzy poszukują rzetelnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera.